Jesienna sesja ślubna | Kielce

8 kwietnia 2017

Ostatnie pogodne dni jesieni wykorzystaliśmy z Kasią i Norbertem na sesję ślubną. Na jej miejsce wybraliśmy tereny nieopodal stadionu leśnego z wyjątkowymi schodami oraz piękne plenery w pobliżu Kielc. To właśnie w Kielcach można znaleźć tak fantastyczne widoki 10 min od centrum! Ta lokalizacja należy do jednych z moich ulubionych w okolicy. Cisza, spokój, przestrzeń, lasy, łąki, wszystko w jednym 🙂 Było wietrznie, lecz to nie przeszkodziło, a wręcz dodało zdjęciom uroku.

Wszystkim fotografom życzę by mogli pracować tylko z takimi parami 🙂 Do tej pory pamiętam, z jaką miłością patrzyli na siebie.

sesja-slubna sesja-slubna-kielce panna-mloda Jesienna sesja ślubna | Kielce 1 obraczki fotograf-na-slub zdjecie-plenerowe zakochana-para-mloda wiatr plener-kielce wiatr-we-wlosach sesja-slubna-gory-swietokrzyskie kielce zachod-slonca-kielce fotograf-kielce plener-pary-mlodej fotografia-kielce fotograf-kielce-na-slub widok-kielce wietrzna-sesja przytulenie-pod-kocem bliskosc Jesienna sesja ślubna | Kielce 2 usmiech sesja-slubna koniec-sesji plener

    Leave a comment